MONITOROWANIE OGŁOSZEŃ DLA BIUR NIERUCHOMOŚCI

Monitorek to innowacyjne narzędzie służące do wyszukiwania nowo zamieszczonych ogłoszeń nieruchomości na największych portalach internetowych. Jego intuicyjny sposób działania pozwala łatwo stworzyć wiele wyszukiwań, które mają nieustannie znajdować nieruchomości spełniające określone przez Ciebie kryteria.

Nie ma konieczności tworzenia odrębnych wyszukiwań na poszczególne portale z ogłoszeniami.  Znalezione ogłoszenia są wysyłane na wskazany email co godzinę, lub rzadziej jeśli sobie tylko tego życzysz. Wszystkie znalezione ogłoszenia możesz również znaleźć po zalogowaniu do Monitorka używając komputera lub smartfona.

Śledzenie ogłoszeń wystawionych prywatnie

Jednym z zadań Monitorka jest jak najszybsze dostarczenie interesujących Cię ogłoszeń nieruchomości prosto na Twoją skrzynkę mailową. Dzięki wykorzystaniu możliwości wyszukiwania ofert wystawionych przez osoby prywatne, zwiększasz szanse podpisania umowy na wyłączność z nowymi kontrahentami. Jak wiadomo, w takich sytuacjach liczy się czas i umiejętność przekonywania. W pierwszym aspekcie wyręczy Cię Monitorek.

Nieruchomości dopasowane do Twoich klientów

Funkcjonalność Monitorka doskonale odwzorowuje proces biznesowy realizowany przez biura nieruchomości. Dla każdego klienta swojego biura, możesz zdefiniować odrębne wyszukiwanie, które będzie zbierać nowe ogłoszenia spełniające jego wymagania. Taka kategoryzacja ogłoszeń pozwoli Ci usprawnić pracę z wieloma klientami i setkami ogłoszeń.

Dzięki szybkiemu otrzymywaniu nowych ogłoszeń oraz możliwości szerszej obserwacji rynku, zwiększasz szanse znalezienia najlepszej oferty dla Twojego klienta zanim zrobi to Twoja konkurencja lub inne zainteresowane osoby.

Oszczędność czasu

Jeśli uważasz że poświęcasz zbyt dużo czasu na przeglądanie portali z ogłoszeniami, to znaczy że nadeszła pora aby zautomatyzować ten proces. Wystarczy, że utworzysz odpowiednie wyszukiwania, a resztą zajmujemy się my. Nie musisz już codziennie spędzać godzin przy komputerze poszukując nowych ogłoszeń.

Nowe ogłoszenia są wysyłane na Twoją skrzynkę odbiorczą. Wszystkie z nich znajdziesz również po zalogowaniu do Monitorka. Portal jest responsywny, więc działa on na smartfonach i tabletach co daje Ci możliwość zarządzania wyszukiwaniami i przegadania ogłoszeń poza biurem.

Twoi agenci w końcu mogą zwiększyć swoją efektywność poświęcając zaoszczędzony czas na spotkanie się z klientami i prezentacje nieruchomości.

Współpracujące biura nieruchomości

„Monitorek to doskonałe, nowoczesne narzędzie oszczędzające czas pracy pośrednika nieruchomości (i nie tylko). Intuicyjne, nieabsorbujące czasu rozwiązanie z bardzo wywarzonymi kosztami. Według mnie – niezbędne w codziennej pracy każdego pracownika biura nieruchomości. Gorąco polecam!”

DARMOWY OKRES PRÓBNY

ZACZNIJ TESTOWAĆ

Nieustanne monitorowanie lokalnego rynku

Jeśli poszukujesz nieruchomości we wskazanej lokalizacji – Monitorek umożliwia Ci stworzenie odpowiedniego wyszukiwania przy użyciu zaledwie kilku kliknięć. Możesz obserwować całe miejscowości, jak również dzielnice czy konkretne ulice.

Proces poszukiwania ogłoszeń odbywa się bez przerwy, więc otrzymujesz najnowsze oferty przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, co ma niemałe znaczenie w przypadku poszukiwania ofert wystawionych bezpośrednio. Dzięki trzymaniu ręki na pulsie zawsze będziesz szybszy niż konkurencja i znajdujesz okazyjne oferty jako pierwszy.

Niskie koszty

Transparentność i prosty model rozliczeń to jedne z głównych cech Monitorka. Model ten jest elastyczny i dopasowany do biur o różnych wielkościach. Naliczamy koszt za każde znalezione ogłoszenie, a jego wysokość zależy od częstotliwości wyszukiwania. Ceny zaczynają się już od kilku groszy netto.

W wyniku przyjętego modelu, koszt korzystania z narzędzia jest dopasowany do ilości klientów obsługiwanych przez biuro. Koszty naliczane są z dołu, a faktury wystawiamy za każdy zakończony miesiąc kalendarzowy. W ten sposób płacisz za faktyczną wartość biznesową, którą otrzymałeś. Dzięki temu Monitorek to przystępne narzędzie zarówno dla mniejszych jak i większych agencji nieruchomości.