MONITOROWANIE OGŁOSZEŃ NIERUCHOMOŚCI DLA FIRM

Monitorek to innowacyjne narzędzie służące do wyszukiwania nowo zamieszczonych ogłoszeń nieruchomości na największych portalach internetowych. Jego intuicyjny sposób działania pozwala łatwo stworzyć wiele wyszukiwań, które mają nieustannie znajdować nieruchomości spełniające określone przez Ciebie kryteria.

Nie ma konieczności tworzenia odrębnych wyszukiwań na poszczególne portale z ogłoszeniami.  Znalezione ogłoszenia są wysyłane na wskazany email co godzinę, lub rzadziej jeśli sobie tylko tego życzysz. Wszystkie znalezione ogłoszenia możesz również znaleźć po zalogowaniu do Monitorka używając komputera lub smartfona.

Znajdź lokal w najlepszej lokalizacji

Jeśli poszukujesz nieruchomości we wskazanej lokalizacji – Monitorek umożliwia Ci stworzenie odpowiedniego wyszukiwania przy użyciu zaledwie kilku kliknięć. Możesz obserwować całe miejscowości, jak również dzielnice czy konkretne ulice.

Proces poszukiwania ogłoszeń odbywa się bez przerwy, więc otrzymujesz najnowsze oferty przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki trzymaniu ręki na pulsie zawsze będziesz szybszy niż konkurencja i znajdujesz najlepsze oferty jako pierwszy.

Okazyjne oferty na czas

Najatrakcyjniejsze lokale znikają z rynku bardzo szybko, dlatego czas odpowiedzi na ogłoszenie odgrywa rolę kluczową. Monitorek już w ciągu jednej godziny potrafi odnaleźć interesujące Cię ogłoszenia i wysłać Ci powiadomienie na wskazany adres e-mail. W ten sposób natychmiast wiesz o zwalniającym się lokalu.

Szeroki wgląd w rynek

Obecność na rynku wielu portali z ogłoszeniami wymaga obecnie ciągłego przeglądania każdego z nich. Rozwiązuje ten problem dzięki obserwowaniu największych portali internetowych.

Wystarczy więc, że powiesz nam czego szukasz, a my poinformujemy Cię o odpowiednich lokalach gdziekolwiek się pojawią. Używając naszego narzędzia znajdziesz na wynajem lub sprzedaż lokale użytkowe, mieszkania, domy, działki, hale oraz magazyny.

DARMOWY OKRES PRÓBNY

ZACZNIJ TESTOWAĆ

Oszczędność czasu

Jeśli uważasz że poświęcasz zbyt dużo czasu na przeglądanie portali z ogłoszeniami, to znaczy że nadeszła pora aby zautomatyzować ten proces. Wystarczy, że utworzysz odpowiednie wyszukiwania, a resztą zajmiemy się my. Nie będziesz musiał już codziennie spędzać godzin przy komputerze poszukując nowych ogłoszeń.

Nowe ogłoszenia są wysyłane na Twoją skrzynkę odbiorczą. Wszystkie z nich znajdziesz również po zalogowaniu się do Monitorka. Portal jest responsywny, więc działa on na smartfonach i tabletach co daje Ci możliwość zarządzania wyszukiwaniami i przegadania ogłoszeń poza biurem.

Niskie koszty

Transparentność i prosty model rozliczeń to jedne z głównych cech Monitorka. Naliczamy koszt za każde znalezione ogłoszenie, a jego wysokość zależy od czasu w jakim chcesz aby zostało znalezione. Ceny zaczynają się już od kilku groszy netto.

Koszty naliczane są z dołu, a faktury wystawiamy za każdy zakończony miesiąc kalendarzowy. W ten sposób płacisz za faktyczną wartość biznesową, którą otrzymałeś.